Përjetoni 6 net’ të paharruara në Alanya

Nëse jeni duke kërkuar për gjëra emocionuese për të parë dhe bërë, atëherë zgjidhni ofertën tonë të pushimeve në Alanya.

Ju mund të pushoni 6 net’ në Alanya me ofertën që ka Eurokoha dhe Kosova Airlines, të cilën mund ta merrni me 40% zbritje nëse rezervoni TANI!

Alanya është një prej destiancioneve ku ofron argëtim për të gjithë ata që zgjedhin të kalojnë pushimet familjare apo individuale, njihet si qytet i gjallë që di si të argetohet.

Atraksionet e shumta që janë në Alanya e bëjnë një nga më të preferuarit për ata që duan të eksplorojnë bukuritë e bregdetit.

Zgjidhni hotelet më të mirë në Alanya me 40 % zbrite 

Granada Luxury është një prej hoteleve me 5 yje ku do të keni shërbime Ultra All Inclusive dhe oferta e Eurokoha dhe Kosova Airlines, ku ofron pushime me 40% zbritje nëse rezervoni TANI!

Ky hotel shtrihet pranë plazhit dhe ka arkitektur unike, kompleks pishinash dhe 7 restaurante që ju ufrojnë ushqime nga kuzhina vendore dhe ndërkombëtare.

Po ashtu ofrohet edhe aktivitete tjera si: sauna, pingpong, fitness, tenis volejboll plazhi, futboll plazhi dhe animacione të ndryshme, ëellness qendra, masazhi, bilardo, boëling.

Saphir Hotel është vetëm 2 minuta më këmbë nga plazhi. Ka një plazh privat me rërë, por ofron pishina të jashtme, 4 rrëshqitje uji dhe ambiente spa.

Çdo dhomë e Saphir është e dekoruar në mënyrë elegante për të krijuar një ambient të ngrohtë. Disa dhoma ndodhen në godinën kryesore të hotelit, ndërsa të tjerat ndodhen në vila 3-katëshe.

Hoteli ka restorante të brendshme dhe të jashtme, dhe 4 bare. Ju mund të shijoni kuzhinën turke dhe ndërkombëtare, si dhe një shumëllojshmëri pijesh alkoolike dhe joalkoolike. Ekziston edhe një tendë në kopsht që shërben ushqime tradicionale turke dhe nargjile.

Nëse zgjidhni Alanyan për pushime, sigurisht që duhet ta konsideroni që ato t’i kaloni në Saphir Hotel, i cili ka shërbime Ultra All Incluzive dhe mund ta rezervoni tani me 40 % zbrtije.

Vikingen Infinity Resort është një tjetër mundësi që ne ju ofrojmë që pushimet tuaja të jenë të paharruara në Alanya.

I veçant sidomos për familje, pasi resorti përmban një pishinë të jashtme, pishinë për fëmijë, 7 rrëshqitje uji dhe ambiente spa. Vendosja e tij afër plazhes bënë që mysafirët të kenë një pamje fantastike.

Vikingen Infinity ofron aktivitete të shumta për të rritur dhe fëmijë.

Për të gjitha këto dhe shumë përjetime të paharruara në Alanya, Eurokoha dhe Kosova Airlines kanë ofertën më të mirë për ju që mund ta gjeni KETU.