Pushime ne Belek duke filluar prej 299 euro

Kemi një ofertë të parezistueshme nëse keni plane të kaloni pushimet në Turqi, duke ju ofruar hotelet më glamuroze me çmim prej vetëm 299 euro nëse rezervoni TANI!

Eurokoha dhe Kosova Airlines ju prezantojnë me disa prej hoteleve më të mira ku ju mund të kaloni pushimet të paharruara në njërin prej destiancioneve më të kërkuara në Turqi siç është Belek.

Regnum Carya Golf

Nëse ju zgjedhni Belekun për pushime duke filluar me vetëm 299 euro, ne ju prezentojnë Hotelin Regnum Carya Gols, ku mund të merrni trajtimin dhe shërbimin e klasit botëror.

Resorti ofron pishina të brendshme, të jashtme me rrëshqitje uji, një qendër spa luksoze me trajtime masazhi, sauna dhe një banjë me avull, si dhe një plazh privat me rërë.

Hoteli është i vendosur në fushën e golfit Carya. Shumë prej dhomave kanë pamje nga deti Mesdhe.

Oferta e cila përfshinë Ultra All Inclusive, ofron 7 restorante të ndryshme ku mund të shijoni shumëllojshmëri ushqimesh. Mysafirët mund të shijojnë shfaqje në teatrin në ajër të hapur ose të kërcejnë në diskotek.

Nëse keni planifikuar ti kaloni çift pushimet, Regnum Carya Golf është vendi i preferuar, pasi deri tani ky është resorti më i vleresuar nga çiftet.

Calista Luxury Resort

Belek ka një llollojshmëri për pushuesit të cilët mund të zgjedhin edhe një prej resorteve spektakolare si Calista Luxury Resort dhe kjo vjen me ofertë të parezistueshme prej 299 euro me Eurokoha dhe Kosova Airlines.

Calista Luxury Resort ju fton në një lumturi unike me arkitekturën e saj mahnitëse dhe atmosferën e ngrohtë. Falë teknologjisë së dhomës inteligjente të krijuar për lehtësinë e përdorimit, shumë privilegje si hapja e dyerve të dhomës dhe kontrolli i dritës së dhomës dhe kondicionerit nëpërmjet telefonit tuaj celular, si dhe treguesi automatik DND në panelin e derës, janë projektuar për komoditetin e mysafirëve

Arti i kuzhines me menytë e veçanta, shijet e shijshme, perimet dhe frutat më të freskëta, lokale dhe shijet ndërkombëtare, vijnë së bashku në Calista Luxury Resort.

Shumë aktivitete argëtim për të rritur dhe fëmijë përfshihen në pushimet sektakulare që mund t’i shijoni duke rezervuar tani me çmim prej 299.

Papillon Zeugma

Një lloj i ri pushimesh ju pret në Papillon Zeugma Relaxury, i cili u rendit si hoteli i tretë më i mirë familjar në Turqi.

Shijoni Eksperiencën Papillon në Belek, Rivierën Turke, me ushqime dhe pije të shijshme, shfaqje cilësore të mbrëmjes dhe shumë aktivitete të tjera argëtuese po ashtu duke filluar nga 299 euro.

Titanic Deluxe

Një vend përrallor që mund ta vizitoni në Belek është edhe Titanic Deluxe, vendodhja e tij e bën një prej më të veçantëve, pasi ai ka pamje mahnitëse drejt Detit Mesdhe, ndërkohë është i rrethuar me pyllin me pisha.

Me shërbimin Ultra All Inclusive, ju mund ta rezervoni duke filluar prej 299 euro nëse vendosni që verën ta kaloni në këtë resort fantastik duke e rezervuar TANI!

Hoteli ka nëntë pishina plus dy shtesë për fëmijë dhe më shumë se 10 vende për të ngrënë dhe pirë.

Këtu ka shumë për familjet, nga pishinat tek një kompleks gjigant argëtimi i kompletuar.

Ju keni gjithashtu shumë aktivitete për t’u bashkuar – si turne përgjatë lumit, ndeshje tenisi në fusha dhe lojëra futbolli. Ka gjithashtu një banjë, plus një koleksion baresh dhe një klub nate.

Ju mund të zgjedhni edhe hotele tjera për pushimet tuaja në Belek duke klikuar KETU